PROFESYONEL İŞLETMELERİN UZMAN TEDARİKÇİSİ

BlackSea Yapı Market ailesi olarak başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye geneli yapı malzemeleri ve hırdavat ürünlerinde tedarik ve çözüm ortağı amaçlı olarak 2018 yılında Gebze'de kurulduk.


Kurulduğumuz günden itibaren ithal ürünler ile yurt içi pazarındaki müşterilerimize, ihracata dayalı ilişkilerimizle de yurt dışında bulunan müşterilerimize profesyonel çözümler sunma amaçlı avantajlı tedarik zincirleri oluşturduk.


1500m² kapalı, 3000m² açık alana sahip tesisimiz ve 700m²  şubemizde; altyapı, üstyapı, kaba ve ince inşaat malzemeleri, hırdavat çeşitleri, el aletleri, iş güvenliği ekipmanları vb. bir çok üründe bölgenin kalite ve fiyat avantajını maksimum verimlilikte sağlayan en önemli firmalardan biri haline geldik. Bünyemizde barındırdığımız bayilikler, güçlü stok, uygun fiyat ve hızlı teslimatlarımız sayesinde çok sayıdaki müşterimizden memnuniyet dönüşleri kazandık.


Sektöründe uzman kadromuz ile tüm satın alma taleplerini hızlı ve eksiksiz olarak çözüme ulaştırıyor, müşterilerimizden gelen talepleri önemseyerek her geçen gün yeni yatırımlar yapıyoruz. ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikalarımız ile de iş yönetimi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktan gurur duyuyoruz.